BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 6365056
nr 636 5056
Plafond
signerad Glössner, 40-tal, diameter: 45
Kondition: dolda nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 april 2010
1.600 kr
1.100 kr
1.300 kr